Jak na ploché bříško?

25. dubna 2008 v 13:43 | radka |  sport
Jak na ploché bříško?

270.jpgJak na ploché bříško?
Ploché bříško je jedním z nejčastějších přání, které my ženy ohledně své postavy máme. Bude to zřejmě tím, že s ním souvisí další "důležitá veličina" a tou je štíhlý pas. A možná je to také tím, že jeho plochosti dá zabrat každé naše těhotenství. Dobrá zpráva je, že bez ohledu na věk i počet potomků, je možné na něm pěkně zapracovat.
Vezměme to trochu zeširoka.. &nbspPlochost našeho bříška je dána dvěma parametry: pevností břišních svalů, ale také množstvím podkožního tuku v této oblasti. Je-li toto množství větší, nejsou ani sebepevnější svaly vidět a hyzdí je beztvará tuková hmota. Z toho vyplývá, že pro pěkné bříško je kromě posilování důležitý aerobní trénink, ale velmi také výživa. Zkrátka budeme-li dělat sklapovačky do umdlení není to ještě to pravé, je potřeba zracionálnit jídelníček a přidat např. rotoped či chůzi, čili aktivitu, která pomůže podkožní tuky spalovat.
Nezapomeňte ani na ostatní svalstvo tvořící svalový korzet trupu, na zádové svalstvo. Břišní "vyklenutí", které se nám nelíbí může být někdy způsobeno jen chybným držením těla. Takže napřímit, zatáhnout břišní svaly, ramena dolů, hlavu naopak nahoru a můžete vyrazit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama