Srpen 2008

loučím se s vámi!!

5. srpna 2008 v 19:39 | radka |  !!!!!NOVINKY!!!!!
Ahoj tak tohle je ten definityvní loučení který může bejt zejtra touhle dobou budu nekde v pr.....
No a me nezbývá nez se s vámi rozloučit no takze sem urcite chodte a i kdyzs tu nic nebude budu jen rada taky vám preju druhou pulku prazdnin prozit nadherne a jeste lip nez tu prvni hodne stesti.
Preji vam to ze srdce
Vaše radka alias SoPtíK
PS:Takže az v zari Papapapapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaačko

další pozadí na blog

3. srpna 2008 v 11:21 | SoPtíK |  pozadí na blog
Prosím kdyz kopírujete tak se zdrojem
tak to:ZDROJ:hrynapocitac.blog.cz
Diky

bLESKOWKA-1.nová

3. srpna 2008 v 10:57 | SoPtíK


Toto bude taková zajímavá bleskowka protože vyhraje jen jeden a to diplom,takže se snažte.....hmmmmmmm......................
1)jak se jmenuješ?????---
3)Tvůj-Tvoje nejoblíbenější herec-herečka????--
4)Jak dlouho jsi na PC???-
5)Máš se dobře??--
Tot vse

bleskowka02

3. srpna 2008 v 10:29 | radka |  Poznávačka
napiste kdo se skrýva pod bílim čtčtvereckem cele jmeno pls

ahoj

3. srpna 2008 v 10:02 | SoPtíK |  !!!!!NOVINKY!!!!!
JeLIKOŽ budu po zbitek prřázdnin prič.. Tak nebudu na compu tak se nedostanu na blog takze kdyz bude v sonb vic jak 5lidí v zari mate soutez o nej blog a bleskowka 01nová bude ukončena kdyz tam budou4 lidi kdyz víc ty nepocitam a taky v zari vyhlasim tak ja se s vami jeste rozloucim
:-))))

halo proberte se :-P

2. srpna 2008 v 13:31 | radka |  SONB
aHOJ PORAD MAM V přihlášce SONB jen jednu osobu dockam se jeste 4 lidí??

Sázavafest zpíval tragicky zesnulému bubeníkovi Chinaski

2. srpna 2008 v 13:30 | radka |  !!!!!NOVINKY!!!!!
Festival Sázavafest se hudbou rozloučil s Pavlem Grohmanem, tragicky zesnulým bubeníkem kapely Chinaski. Unikátní jam session se obešlo bez patosu a přilákala mnohé ze čtrnácti tisíc návštěvníků, kteří si během pátku mohli užít také známou kapelu Young Gods.
Sázavafest 2008 - vzpomínka na Grohmana - Ivan Hlas zpívá s pomocí vytištěného textu
"Měli jsme několik možností. Buď Grohmana uctít tichem, nebo díru po Chinaski zaplnit jinou kapelou. Ani jedno se nám nechtělo," vysvětlil divákům na úvod šéf Sázavafestu Pavel Kloupar.

Organizátoři proto oslovili několik kapel a hudebníků, kteří v Kácově hráli, zda by šli do unikátního půlhodinového koncertu složeného z několika hitů Chinaski. Oslovení kývli na nápad bez mrknutí oka. "Dokazuje to, že hudebníci drží při sobě," vzkázal zaplněné louce před hlavním pódiem festivalu moderátor a režisér Zdeněk Suchý.
"Nechceme z toho dělat slzavé údolí, chceme nabídnout nepatetickou vzpomínku na Pavla. Víme, že by si to tak přál," dodal Suchý a pozval na pódium první účinkující - zpěvačku Janu Lotu a hereckého písničkáře Jana Budaře, kteří za doprovodu hudebníků z několika kapel zazpívali jeden ze starších hitů Chinaski Dlouhej kouř.
Pak přišel na řadu Ivan Hlas, který si vybral Grohmanovu skladbu Klára. Tomáš Hajíček, zpěvák rockových Krucipüsk, svérázně pojal Vinohradskou, Anna K děkovala zpívajícím divákům za podporu během řízné úpravy písničky 1. signální. Nikomu nevadilo, že interpreti texty slavných písniček buď četli z papíru, nebo je spletli. Naopak - bouřící posluchači je ve chvílích "textové indispozice" ochotně podpořili.
Závěr půlhodinové vzpomínky obstarali Roman Holý a Matěj Ruppert z kapely Monkey Business. Jediní přinesli na pódium melancholii v komorní skladbě, jež do repertoáru Chinaski nepatřila a své vystoupení zakončili refrénem z Krylova Anděla. "Pavle, to bylo pro tebe," dodal Ruppert.
Ani jeden ze členů Chinaski se vzpomínkového koncertu nezúčastnil. Suchý tlumočil jejich vyjádření, že se na to nikdo ze skupiny na veřejné vystoupení ještě necítí, a zároveň jménem manažerky Hany Petřinové poděkoval všem účinkujícím a divákům.
ZDROJ:IDNES.CZ


Make-up a vlasy: co je in a co out

1. srpna 2008 v 22:47 | radka |  moda

Make-up a vlasy: co je in a co out

Samozřejmě, že na světě jsou důležitější věci než líčení a péče o vzhled a váš život se nezboří, pokud nepůjdete přesně s módou. Pokud vás ale zajímá, co je letos horkou novinkou v líčení a účesech a kterým trendům už odzvonilo, nabízíme vám užitečnou inspiraci.
Zapomeňte na: Tmavé oči
Oční víčka překrytá nánosem tmavých očních stínů, která vám dodají nezdravý vzhled narkomanky, jsou naštěstí už minulostí. Stejně tak už jsou na ústupu oči orámované černou silnou linkou. "Černá tužka na oči sice může vaše oči zvýraznit, ale právě proto, že je tak výrazná, musíte dokonale ovládat umění líčení, protože každé zachvění ruky je na lince vidět. Navíc černé linky dodávají očím tvrdý vzhled," říká kosmetička Marta Vazačová. "Pokud už trváte na černých linkách, určitě vždy udělejte linku jen na horním víčku. Nikdy ne na horním a spodním současně."
Pořiďte si: Kouřové stíny
Letos letí jen lehce vystínované oči orámované nenápadnými linkami. Určitě si do své výbavy kupte barevnou tužku na oči: "Samozřejmě, že jasně modré a zelené linky zůstaly naštěstí v osmdesátých letech, ale přírodní tóny očních tužek jsou letošním horkým hitem," radí Marta Vazačová. "Pokud se vám podaří sehnat tužku v podobném odstínu,jaký mají vaše oči, opticky se vám tak nejen oči zvětší, ale projasní se vám i pohled. Líčení potom dotáhněte lehkým stínováním v podobném tónu jako jsou linky. Hitem jsou kouřové stíny, které se dají nosit na denní i večerní líčení a pamatujte si, že stíny by měly být patrné až na druhý pohled."
Zapomeňte na: Falešné řasy
Chválabohu už pominuly časy, kdy se daly potkat ženy s řasami, které při každém zamrkání zvedaly papíry ze stolu. Umělé řasy, které nejvíc ze všeho připomínají stěrače, jsou rozpoznatelné ze vzdálenosti jednoho kilometru a místo toho, aby vám vykouzlily svůdný pohled, působí laciným dojmem. Jejich použití, pokud na něm trváte, vyhraďte pro večerní líčení, kdy budou při umělém osvětlení působit lépe.
Pořiďte si: Přirozené brvy
V módě jsou husté lesklé řasy přirozeného vzhledu. "Hitem jsou bezbarvé vyživovací řasenky, které dodají řasám sílu, ale nepokryjí je nánosem barvy," tvrdí kosmetička. "Pokud chcete, aby vaše řasy vypadaly hustší a oči větší, řešením rozhodně není několik vrstev barvy. Raději naneste řasenku jen na střední část oblouku řas a nenanášejte barvu až do očních koutků, oko se tak opticky víc rozevře a řasy působí hustějším dojmem."
Zapomeňte na: Třpytky
Třpytivé nalíčení, které dodá lesklý vzhled i zdravě vypadající pleti, si schovejte na karnevalovou sezónu. Lesklá pleť a třpytky patří pro letošek k trendům, které už to mají za sebou.
Pořiďte si: Kvalitní pudr
V rámci letošního přirozeného vzhledu se nosí matná pleť: "Na pudru se vám určitě nevyplatí šetřit," tvrdí Marta Vazačová. "Kvalitní pudr vám nejen natónuje a zmatní pleť, ale zakryje i drobné nedostatky pleti. Nanášejte ho ale vždy na čistou suchou pleť bez nečistot, pak prokáže vašemu obličeji neocenitelnou službu."
Zapomeňte na: Kulmování a žehlení
Trápíte se každé ráno před zrcadlem, kde své vlasy pracně kadeříte, nebo naopak natahujete? Zapomeňte na to! Když už pominete fakt, že uvedené procedury vašim kadeřím rozhodně neprospívají, stejně jen velmi těžko docílíte výsledku, který vypadá přirozeně a vydrží vám celý den. Kulmování, natáčení a žehlení si nechte na plesovou sezónu, kdy chcete vypadat úplně jinak a máte na vytváření složitého účesu čas.
Pořiďte si: Kvalitní sestřih
"Výrok, že nemáte vlasy na to, aby vám nějaký sestřih vydržel, je naprostý nesmysl," tvrdí Vazačová. "Problém potom není ve vašich vlasech, ale v kadeřnici. Každé vlasy se dají ostříhat a upravit tak, aby úprava netrvala déle než pár minut a nevyžadovala žádné zvláštní schopnosti ani propriety." Investice do kvalitního ostříhání se vám rozhodně vyplatí už z hlediska úspory času a peněz za přípravky a nástroje.
Zapomeňte na: Obligátní střihy
Přestože letos znovu přichází do módy přirozenost, letí nenápadné líčení a nenucený vzhled, sestřihů typu stará mladá se to rozhodně netýká. Neurčitý tvar účesu shodí váš vzhled, i kdybyste byla jinak bez chybičky. Roztřepené konečky, odrostlá barva a sestřih, který vám nápadně připomíná Sandru v dobách její největší slávy vám rozhodně dobrou reklamu neudělá.
Pořiďte si: Originální rozcuch
V módě jsou střapaté hlavy a přísné geometrické sestřihy. Vlasy sesekané do obličeje, nepravidelná ofina, nebo celá střapatá hlava vás opticky omladí, dodá vám nenuceného vzhledu a navíc bude vypadat dobře i v případě, že se nestihnete učesat. Pokud máte vlasy, na kterých prostříhání nevynikne, zkuste se svou kadeřnicí zkonzultovat variantu geometrického střihu, který vypadá jako podle pravítka. Ten je totiž horkým hitem letošního léta.
//<![CDATA[ document.write('<'+'iframe width="468" height="60" frameborder="0" style="border:none" scrolling="no" src="http://ad.adfox.cz/utf/ppcbe?js=0&amp;charset=utf&amp;format=003366ffffff00000000000000800058&amp;partner=4190&amp;stranka='+location.href+'"><'+'/iframe>'); //]]>

Gipsy.cz prodali svůj hit do korejské reklamy

1. srpna 2008 v 22:40 | radka |  !!!!!NOVINKY!!!!!
Populární tuzemská kapela Gipsy.cz se proslavila písní Romano Hip Hop. A právě tento svůj hit muzikanti v čele s Radkem "Gipsym" Bangou prodali do jihokorejské reklamy.
Gipsy.cz
Píseň se dostala do spotu propagujícího smetanovo-ovocný nápoj firmy Baskin-Robbins, v němž pětice mladých lidí s nápoji tancuje na hudbu Gipsy.cz.
"Na použití skladby v reklamě se podepsalo úspěšné loňské turné kapely kapely po Jižní Koreji," uvedla na svém webu firma Indies Scope Records, u níž Gipsy.cz vydávají svá alba.
Píseň Romano Hip Hop pochází ze stejnojmenné desky a před dvěma lety patřila k nejhranějším v českých rádiích.
Letos kapela vydala novinkové album Reprezent, které uvedl singl Benga Beating, a hovořilo se o něm také kvůli písničce utahující si z kauzy vicepremiéra a předsedy KDU-ČSL Jiřího Čunka.
Právě s novou deskou se Gipsy.cz vrátí do Jižní Koreje. "Tamní vzrůstající zájem o kapelu je dokumentován opětovným pozváním na letošní podzim na předvedení materiálu z alba Reprezent," uvádí vydavatelství Indies Scope.

Pozor na svůj blog

1. srpna 2008 v 22:28 | radka |  !!!!!NOVINKY!!!!!
Určitě ste si všimli, že se poslední dobou dějou na blogách hnusné věci... Někdo Elis zrušil blog a ona ho kvůli tomu chce zrušt. A Elis není jediná, komu někdo zrušil blog, nebo se snažil zrušit blog... Proto buďte pozorní a kdyby se dělo něco diwného u vás na blogu tak okamžitě vyměňte heslo za nějaké složité...


3032326.jpg

ŠIŘTE TO DÁL...Někdo chce zničit všechny blogy a proto si dejte nějaké opravdu složité heslo aby se vám nemohl nidko na blog přihlásit a zničit ho. Byla by to strašná škoda poslechněte a šiřte to!Je to nějaká závidějící kráva!!!

http://lovenka13.blog.cz
http://christineee.blog.cz/

zdroj:smolqinka.blog.cz