moda

letní oblečky

13. června 2009 v 10:46 | radka
tak jak sem slíbila máme tu krásný oblečky na léto určo se někam chystáte a tady máte pár nápadů jak si léto zpříjemnit :DD:

http://slecna.info/wp-content/uploads/more3.jpg

http://www.asistentka.cz/files/1111_3_0.jpg


tak a teď něco z c&a
Make-up a vlasy: co je in a co out

1. srpna 2008 v 22:47 | radka

Make-up a vlasy: co je in a co out

Samozřejmě, že na světě jsou důležitější věci než líčení a péče o vzhled a váš život se nezboří, pokud nepůjdete přesně s módou. Pokud vás ale zajímá, co je letos horkou novinkou v líčení a účesech a kterým trendům už odzvonilo, nabízíme vám užitečnou inspiraci.
Zapomeňte na: Tmavé oči
Oční víčka překrytá nánosem tmavých očních stínů, která vám dodají nezdravý vzhled narkomanky, jsou naštěstí už minulostí. Stejně tak už jsou na ústupu oči orámované černou silnou linkou. "Černá tužka na oči sice může vaše oči zvýraznit, ale právě proto, že je tak výrazná, musíte dokonale ovládat umění líčení, protože každé zachvění ruky je na lince vidět. Navíc černé linky dodávají očím tvrdý vzhled," říká kosmetička Marta Vazačová. "Pokud už trváte na černých linkách, určitě vždy udělejte linku jen na horním víčku. Nikdy ne na horním a spodním současně."
Pořiďte si: Kouřové stíny
Letos letí jen lehce vystínované oči orámované nenápadnými linkami. Určitě si do své výbavy kupte barevnou tužku na oči: "Samozřejmě, že jasně modré a zelené linky zůstaly naštěstí v osmdesátých letech, ale přírodní tóny očních tužek jsou letošním horkým hitem," radí Marta Vazačová. "Pokud se vám podaří sehnat tužku v podobném odstínu,jaký mají vaše oči, opticky se vám tak nejen oči zvětší, ale projasní se vám i pohled. Líčení potom dotáhněte lehkým stínováním v podobném tónu jako jsou linky. Hitem jsou kouřové stíny, které se dají nosit na denní i večerní líčení a pamatujte si, že stíny by měly být patrné až na druhý pohled."
Zapomeňte na: Falešné řasy
Chválabohu už pominuly časy, kdy se daly potkat ženy s řasami, které při každém zamrkání zvedaly papíry ze stolu. Umělé řasy, které nejvíc ze všeho připomínají stěrače, jsou rozpoznatelné ze vzdálenosti jednoho kilometru a místo toho, aby vám vykouzlily svůdný pohled, působí laciným dojmem. Jejich použití, pokud na něm trváte, vyhraďte pro večerní líčení, kdy budou při umělém osvětlení působit lépe.
Pořiďte si: Přirozené brvy
V módě jsou husté lesklé řasy přirozeného vzhledu. "Hitem jsou bezbarvé vyživovací řasenky, které dodají řasám sílu, ale nepokryjí je nánosem barvy," tvrdí kosmetička. "Pokud chcete, aby vaše řasy vypadaly hustší a oči větší, řešením rozhodně není několik vrstev barvy. Raději naneste řasenku jen na střední část oblouku řas a nenanášejte barvu až do očních koutků, oko se tak opticky víc rozevře a řasy působí hustějším dojmem."
Zapomeňte na: Třpytky
Třpytivé nalíčení, které dodá lesklý vzhled i zdravě vypadající pleti, si schovejte na karnevalovou sezónu. Lesklá pleť a třpytky patří pro letošek k trendům, které už to mají za sebou.
Pořiďte si: Kvalitní pudr
V rámci letošního přirozeného vzhledu se nosí matná pleť: "Na pudru se vám určitě nevyplatí šetřit," tvrdí Marta Vazačová. "Kvalitní pudr vám nejen natónuje a zmatní pleť, ale zakryje i drobné nedostatky pleti. Nanášejte ho ale vždy na čistou suchou pleť bez nečistot, pak prokáže vašemu obličeji neocenitelnou službu."
Zapomeňte na: Kulmování a žehlení
Trápíte se každé ráno před zrcadlem, kde své vlasy pracně kadeříte, nebo naopak natahujete? Zapomeňte na to! Když už pominete fakt, že uvedené procedury vašim kadeřím rozhodně neprospívají, stejně jen velmi těžko docílíte výsledku, který vypadá přirozeně a vydrží vám celý den. Kulmování, natáčení a žehlení si nechte na plesovou sezónu, kdy chcete vypadat úplně jinak a máte na vytváření složitého účesu čas.
Pořiďte si: Kvalitní sestřih
"Výrok, že nemáte vlasy na to, aby vám nějaký sestřih vydržel, je naprostý nesmysl," tvrdí Vazačová. "Problém potom není ve vašich vlasech, ale v kadeřnici. Každé vlasy se dají ostříhat a upravit tak, aby úprava netrvala déle než pár minut a nevyžadovala žádné zvláštní schopnosti ani propriety." Investice do kvalitního ostříhání se vám rozhodně vyplatí už z hlediska úspory času a peněz za přípravky a nástroje.
Zapomeňte na: Obligátní střihy
Přestože letos znovu přichází do módy přirozenost, letí nenápadné líčení a nenucený vzhled, sestřihů typu stará mladá se to rozhodně netýká. Neurčitý tvar účesu shodí váš vzhled, i kdybyste byla jinak bez chybičky. Roztřepené konečky, odrostlá barva a sestřih, který vám nápadně připomíná Sandru v dobách její největší slávy vám rozhodně dobrou reklamu neudělá.
Pořiďte si: Originální rozcuch
V módě jsou střapaté hlavy a přísné geometrické sestřihy. Vlasy sesekané do obličeje, nepravidelná ofina, nebo celá střapatá hlava vás opticky omladí, dodá vám nenuceného vzhledu a navíc bude vypadat dobře i v případě, že se nestihnete učesat. Pokud máte vlasy, na kterých prostříhání nevynikne, zkuste se svou kadeřnicí zkonzultovat variantu geometrického střihu, který vypadá jako podle pravítka. Ten je totiž horkým hitem letošního léta.
//<![CDATA[ document.write('<'+'iframe width="468" height="60" frameborder="0" style="border:none" scrolling="no" src="http://ad.adfox.cz/utf/ppcbe?js=0&amp;charset=utf&amp;format=003366ffffff00000000000000800058&amp;partner=4190&amp;stranka='+location.href+'"><'+'/iframe>'); //]]>

emo-style

15. května 2008 v 21:03 | radka
Vše kolem EMO stylu...

Historie Emo

22.prosinec 2007 - by Nightmare
Emo
Od poloviny osmdesátých let byl výraz emo používán výhradně pro hudební styl inspirovaný tehdejší washingtonskou scénou. Když se hudba koncem devadesátých let dostala do povědomí širšího publika, začalo slovo nabývat dalších významů.
Původ výrazu samotného je nejasný. V roce 1985 členové skupiny Rites of Spring poznamenali v interview pro časopis Flipside, že je někteří fanoušci začali označovat jako "emo", údajně podle emocí, které skupina ukazovala při svých vystoupeních. V následujících letech bylo "emo" vnímáno jako zkratka z "emotive hardcore", či "emotional hardcore", čímž byl tehdy druh hudby označován.
"Emo" styl je také často spojován se sebepoškozováním a sebevraždami, které jsou častým tématem písní od "emo" interpretů a také příspěvků na blozích a diskusních serverech navštěvovaných lidmi hlásícími se k tomuto stylu.
V dnešní době je slovo emo používáno v širším významu, a je často považováno za zkratku slova "emotivní". Po roce 2000 začaly hudební skupiny jako Dashboard Confessional popularizovat dramatičtější a osobnější "emo" styl, jehož texty daleko více oslovovaly teenagery, poprvé zakoušející životní a vztahovou frustraci.
Spolu s tím začala být hudba známější, a "emo" začalo být okolím používáno jako termín pro přehnané melodrama či ublíženost. Na fanoušky pak často mířily věty jako "nebuď tak emo" či "vzmuž se, emo děcko" vyjadřující dojem, že se berou příliš vážně.
Když začala velká vydavateství zařazovat skupiny jako "emo", postupně se sjednotily i zpočátku různé styly jejich prezentace. S tím začal být s emo spojován styl skupin jako My Chemical Romance, The Used, Hawthorne Heights nebo Taking Back Sunday, a to včetně černého líčení očí a dlouhých vlasů, zakrývajících oči, i když ti už mají s prapůvodním emem jen málo společného.

Damske mikiny adio,dvs

15. května 2008 v 20:51 | radka

Damske mikiny adio,dvs

Adio dámská hooded mikina - (S) (kat. číslo: W242)
Adio dámská hooded mikina - (M) (kat. číslo: W236)
Adio dámská hooded mikina - (M) (kat. číslo: W234)
Adio dámská hooded mikina - (M) (kat. číslo: W228)
Adio dámská hooded mikina - (M) (kat. číslo: W225)
Adio dámská hooded mikina - (M) (kat. číslo: W223)
------------------------------------------------------------------
DVS dámská hooded mikina - (M) (kat. číslo: W96) - VÝPRODEJ
DVS dámská hooded mikina - (M) (kat. číslo: W94) - VÝPRODEJ
DVS dámská mikina - (S) (kat. číslo: W40) - VÝPRODEJ

Plavky

15. května 2008 v 20:50 | radka

Plavky

Dvojdílné - od 580,-
Jednodílné - od 1450,-
Plavky 2007 - od 1 200,-
Luxusní - od 1 950,-

damska moda

15. května 2008 v 20:49 | radka

Dámská Moda

Strečová džínová minisukněTrojdílný plážový set: top,šortky a taškaKalhoty v 7/8 délceKargo sukněTrojúhelníková podprsenka H.I.SH.I.S: Podprsenka s kosticemiHalenka
Top
Bikiny

naramky

15. května 2008 v 20:47 | radka

Naramky

prsteny

15. května 2008 v 20:46 | radka

Prsteny

sukne

15. května 2008 v 20:45 | radka

Sukne

dalsi nausnice

15. května 2008 v 20:43 | radka

Další Nausnice

nausnice

15. května 2008 v 20:42 | radka

Nausnice

Náušnice Rainbow Star uly_b4Náušnice FCE1Náušnice COOaquaNáušnice SSH2Náušnice Rainbow Heart uly_h2Náušnice Ball umsb_1Náušnice Ball 2 umsb_2Náušnice zk2050Náušnice COOdbNáušnice COOlbNáušnice zea0020Náušnice orcr1Náušnice orxtr1Náušnice se3022Náušnice zea077Náušnice ESH4Náušnice 15533a0008Náušnice Zero ze197Náušnice ze039Náušnice DSN13Náušnice DSN1Náušnice zea001Náušnice DSN3roseNáušnice DSN10Náušnice Storm bizetearingNáušnice bolle9505

cool style

15. května 2008 v 20:40 | radka

Cool Styl

cool

15. května 2008 v 20:36 | radka

Cool


par tricek

15. května 2008 v 20:33 | radka

Par tricek

ENDORFINA Hearts černéMASS DNM She Tank bíléMASS DNM She Long 02 růžovéMASS DNM She Long 02 šedéENDORFINA Flock bíléMASS DNM She Long 01 hnědéENDORFINA Blask Tank tyrkysovéMASS DNM She 05 černéENDORFINA S/M Rabbit vanilkovéENDORFINA OClock tyrkysovéADIDAS Trefoil Tee bílé / zlatéADIDAS RESPECT M.E. BL Chic Polo zelené / modréADIDAS RESPECT M.E. BL Front Crown vanilkové
 
 

Reklama